Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

3D pozadí

 

NápovědaFórum » Ještěři » Chov 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 4 Žádná další stránka   1  
3D pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 20:42 skroby – Re: skroby
*kroucená
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 20:18 skroby
Díky moc,náhodou krocená vrba asi není vhodná co?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 19:50 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: skroby
Akát, nebo vyschlá borovice, zbavená kůry ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 19:35 skroby
zdravím,chtěl bych se zeptat z jakého stromu je nejlepší větev pro leguána,nebo více méně jestli jsou nějaké stromy nevhodné.Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 17:04 Muž lukys1 [0] - Želvy
Já myslím že ne, ale aby nebyli jedovatý, bych dal pozor. Můžeš ji sice oškrábat s kůry ale s kůrou to je přirodnější a pro něj i lepší na lezení podle mne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 13:41 elaphe – uzovka
ja myslim jako esi to nemusim nejak cistit osetrovat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 13:27 Muž lukys1 [0] - Želvy
No já hada nechovám ale nevím proč by mu to mělo vadit podle mě mu to vadit nebudee spíš naopak. bude muto víc připomínat prales nebo něco takovýho když mu tam dáš nějakou silnější větev po který se bude moct plazit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2010 10:02 elaphe – uzovka
diikyy za radu urcite se do toho vrhnu a prosimte muzu hadovi dat normalne koren nebo vetvu ze stromu ci sutr ?....nebude to nejak vadit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 19:24 Muž lukys1 [0] - Želvy
No pokud budeš dělat 3D pozadí s polystyrenu a pryskyřice tak normálně můžeš část toho pozadí protááhnout až na zem bude mít i lepší stabilitu a uděláš to normáně např. s pískem jako celý pozadí akorát dáš poslední vrstvu bez písku protože přes ten písek by semohla ale nemusela ta voda vycucnout ven, nebo tam můžeš zalepit nějakou misku velkou kterou můžeš zase popatlak epoxydem a posipat pískem, teda aspoň já bych to tak udělal

edit: podívej se na teraechis.cz/ a ve fotogalerii je plno paludárií ale i terárií s jezírkem určitě najdeš inspiraci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 18:54 elaphe – uzovka
a co mam pouzit za material pripadne postup ?...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 12:51 Muž Sewer [151] - Ještěři – Re: elaphe
No jasně, že si ho můžeš udělat sám :-) ...rozhodně to bude levnější a když si s tím trochu pohraješ, tak to bude mnohem hezčí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 11:05 elaphe – uzobvka
a ten bazenek je mozno si ho udelat nejak sam nebo ho musim zakoupit ?...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 16:46 Muž Sewer [151] - Ještěři – Re: elaphe
Členité pozadí? Hodně větví? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 16:28 dan999
no, asi bazém, nebo místo pro vyhřívání (to by melo být povinnou výbavou terária) jinak me nic nenapadá... co by hadík nějak extra rád využíval, snad ukryt fakt nevím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 11:47 elaphe – uzovka
a nevite treba jakou pro hada udelat aktrakci nejlepsi?....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 20:33 R Muž Pogona [762] - Ještěři – Re: elaphe
viz. články o výrobě pozadí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 20:10 skroby
v pohodě,no dneska jsem koupil to lepidlo na dlaždičky tak uvidim,nebyla to zas tak velká investice :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 20:06 Muž lukys1 [0] - Želvy
sorry slo to 3x nwm proc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 20:06 Muž lukys1 [0] - Želvy
dej tam Epoxy 1200 a zřed to trochu technickým lihem akorát to potom musíš dát do roztoku octu nebo něčehó kyselého myslim. protože to má vysoký PH ale pokud to neni ve vode posledni krok bych asi vypustil já mám pozadí se 3 vrstvama epoxy + písku a to se ti neodloupe :-D už nekolikrát se mi stalo že sem do toho něčím praštil nebo pozadím do nečeho a nic to se neodloue a když jo tak máš pořád po odloupnuutí 2vrstvy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2010 15:05 elaphe – montazni pena pro hady
zdravim vsecky mimo gekoncika mam jeste uzovecku akorat me nejde se pripojit na druhy profil.....Prosimvas chtel jsem se zeptat jakej mate nazor na tvorbu pozadi úpro hada z montazni peny ?...a jak pripadne nabarvit montazni penu nebo upravit zda se me to nejjednodussi reseni rychle schne a me se nejak moc nelibi to z toho pisku pripadne nejake fotecky vasich pozadi ?...nebo odkazy :-) dekuji
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2010 21:33 Muž Felix [754] - Ještěři
Dostatečně velké a "těžké" zvíře při svém lození odloupe dříve či později všechno. Řešil bych to už jen jako průběžné opravy z hlediska lidského vkusu, tomu plazu je to víceméně fuk ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2010 21:25 Žena Verčák [112] - Ještěři
já jak jsem dělala terárko tak jsem taky hodn zháněla.. a četla jsem že někdo pískoval přímoto lepidlo na kachličky.. ale myslím si že se to bude odlupovat.. každopádně jsem měla takový zkušební polystyren který byl natřený vším možným a opískovávaný a mám pocit že i na tom teen písek držel.. bohužel už jsem ho vyhodila.. :-) tak nevím jistě.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2010 19:57 Muž Felix [754] - Ještěři
To bohužel netuším, můj letitý recept na 3Dčko spočívá v nanesení EPROSINu (dnes EPROKIT) na libovolnou plochu, ať už přímo sklo anebo polystiren, a následné zasypání pískem. Použitelných receptů jsou mraky, vlastně jde jen o to, vyloučit potenciálně nebezpečné (jedovaté) komponenty ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2010 19:18 skroby
ještě jeden dotaz,nestačilo by ten písek nanést rovnou na to lepidlo na dlaždičky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2010 18:36 skroby
všem moc děkuju,určitě vaše rady použiju ;-) ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 20:32 Žena Nigerin [0] - Savci
Nebo můžeš použít univerzální silikon, koupíš ho v každém stavebnitví a je netoxický. ;-) Ale hůř se nanáší, nejlepší je nanášet ho ručně v gumových rukavicích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 20:32 Žena Verčák [112] - Ještěři
ano já to místo penetrace natírala lepidlem na dřevo - průhledným voděodolným.. teda měla jsem v plánu to tak udělat ale koupila jsem ho málo tak nakonec jsem to smíchala s lepidlem na polystyren a trochou vody udělala takovou kašičku a hrubě posypala pískem... pěkně to drží a je to pěkně drsné, tak že se agamka udrží i na kolmé stěně. Těch možností je milion i barva ředitelná s vodou se dá použít, a opískovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 19:47 dan999
lepidlo na obkladačky, nenaseš na hrubo špachtlí a pak to natřeš penetrací a posypeš pískem, nebo budeš natírat penetrací s pískem ;-) ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 19:35 skroby – 3D pozadí
Zdravím,chtěl bych si vytvořit 3D pozadí napodobující skálu,vytvořil bych ho z polysterenu,ale nevím čím to natřít jestli lepidlem na dlaždičky nebo něčím jiným,jestli někdo můžete tak prosím poraďte.Všem předem moc děkuju

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [4]

Zpět na obsah sekce Ještěři • Zobrazeno 3637x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/353-3d-pozadi?od=151