Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 18 Přejít na další stránku   1  
Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2012 12:37 Žena Vini [34] - SavciRe: fajfmen
No to je humus, chudáci čičinky sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2012 17:27 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Sewer
Souhlasím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2012 12:28 Muž Sewer [151] - Ještěři
Takových protestů jsou spousty... www.otevrioci.cz
Doporučuju změnit téma na něco "hezkého".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2012 12:21 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – hm
ale neuškodil by malí protest proti takovim věcem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2012 12:13 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Když to vemem jednou větou, tak takových videí a fotek je a bude plnej internet,mohl bych tady vyházet tisíc odkazů, kde stahujou zvířata zaživa,zapalujou kočky...... Fakt je, že to je jeden z nejhroznějších zločinů lidstva a ubohost všech kdo to provádí na těchto nebohých tvorech :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2012 09:41 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – pane bože
pane bože oni si snad dělaj srandu to je uplně hrozný a kruý ať už se jedná snad o které koliv zvíře chtělo by to udělat něakej protest :-( a jak dlouho tam ty kočky vydržej kdyť je to tak malá sklenice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 22:53 Muž Sewer [151] - Ještěři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 20:28 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: poltergeist
Asi před třemi lety to bylo móc pěkně k vidění v OBJEKTIVu na ČT. Navíc nevycházím jen z TV a internetu. Děje se to a v mnoha zemích je to běžná praxe... a je to taky naprostá brnkačka oproti tomu co se běžně "nevidí" ;-)

V principu je to stejné, jako když dnes potkáš spoustu týpků (obvykle ne v Evropě) co Ti budou tvrdit, že nikdy nebyl Holocaust. Prostě si jen neumějí/nechtějí představit tu realitu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 20:13 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: fajfmen
Fajfmene to s těma bonsai kočkama není pravda, to jsou všechno fotomontáže. Nikdo to naštěstí nezkoušel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.06.2012 20:02 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Landvir
Aneb jak říká moje maminka: "Chudák každý tvor, co náhodou zkříží cestu člověku..."
Překvapí tu někoho, že např. na sklonku osmdesátých let (s mohutnými mezinárodními dotacemi a přispěním renomovaných vědců z celého světa) v Číně zřízená ZÁCHRANÁ odchovná stanice a rezervace velemloků čínských slouží dnes jen jako velkovýkrmna pro drahé restaurace v Hong-Kongu apod.?
Je mi z toho na blití a (obzvlášť) pro to co píšeš, začínám mít obecně vážně hodně nerad lidi... :-O
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 18:34 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: fajfmen
Jo Alexi, i u nás, právě jsem jí to ukazoval a ona mě říkala že už to dávno viděla :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 18:31 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Landvir
Už i u nás? A to jsme prý kulturní národ :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 18:27 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Sewer
Tak u asiatů mě ve smyslu brutálního týrání zvířat nepřekvapí už asi nic. Oproti např. bonsai kočkám - po umělém přerušení míchy zcela ochrnutým čičinám napojeným na hadičky v zavařovacích sklenicích - veliká móda v Japonsku, je tohle jen slabý odvárek :-| sad
Když někdo zabije zvíře pro potravu, budiž, tak to prostě chodí. Pokud se k němu ale chová s takovouhle zrůdností, byl bych okamžitě pro znovuzavedení narážení na kůl, jak za Vlada Tepese (Dracula) v Sedmihradsku patnáctého století. Aby si ty stvůry užily svou vlastní medicínu tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 18:09 Žena Petra123 [18] - JeštěřiRe: Sewer
Tohle prostě nemůže udělat člověk zdravý po psychické stránce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 17:08 R Muž Landvir [231] - Ještěři
A víte co je na tom nejhorší? Že přítelkyně to viděla už před nějakým časem i v Brně na tržnicích a na motosrazech.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 14:08 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – hrůza
jak může tohlentsto někoho vůbec napadnout to je kruté až brůtální sad :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.06.2012 22:25 Muž Drahoš [3] - JeštěřiRe: Sewer
to fakt není možné orientálci můžou všechno kopírovat značky trápit zvířata sekat hlavy lidem velebnosti já budu zvracet tone tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.06.2012 21:19 Žena Vini [34] - SavciRe: Sewer
sad Co víc na to říct,..jsou to prasata! Vybijou si ta nejkrásnější a nejvzácnější zvířata...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.06.2012 12:26 Žena TerkaS [12] - JeštěřiRe: Sewer
to je teda sila.. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.06.2012 11:25 Muž Sewer [151] - Ještěři
Fotka k příspěvku Na obchodnej ulici v Číne predávajú malé korytnačky ako suvenír ! Tieto malé korytnačky sú stále nažive a pávajú v roztoku vyrobenom z bylín. Majiteľ obchodu hovorí, že môžu žiť 1-3 mesiace.Pýtajú 5 RMB za kus. To je príliš kruté a neprijateľné! Bohvie, koľko životov sa udusilo v uzavretých sáčkoch ! Obchodný svet nemá iné nápady ako zarobiť peniaze! Pomôžte nám zdieľať. Dúfajme, že niektoré médiá alebo vláda uvidí túto správu a zasiahne proti týraniu zvierat! Musíme skoncovať s týmito barbarskými činmi. Prosím, pomôžte týmto malým stvoreniam. Sú stále nažive!!!

Toto sem našel na netu.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2012 06:35 Muž Drahoš [3] - Ještěři – veverky jak se futrujou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2012 22:44 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Sewer
Já po osmnáctém... Kdybych si to přečetl dvakrát třikrát - budu mít množstevní slevu, nebo mi to jen připíšeš na futro? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2012 22:54 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Sewer
Ahoj, pošlu Ti to kolem 10-týho ;-) To už bubu mít po výplatě:)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2012 22:36 Muž Číža [4] - JeštěřiRe: Pogona
To už bys nemusel vůbec ale vůbec nic.... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2012 19:38 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Verčák
I já se rád přidám, za každou radu, co jsem kdy udělil, bych tedy poprosil 99,- Zítra dám v práci výpověď a budu jen radit :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2012 18:33 Žena Verčák [112] - Ještěři
už jsem jednu takovou nabídku viděla.. a tenhle to má ještě levné :-D ale už ze zvědavosti by mě zajímalo jak má ten návod zpracovaný :-D nemá někdo nadbytečnou 100 ? :-D já ji zrovna dala za sarančata : D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.05.2012 15:44 Muž Sewer [151] - Ještěři
Prosil bych všechny, kteří četli tento můj článek - terarka.net/jesteri/clanek/125-vyroba-ukrytu-nejen-pro-gekonciky aby zaslali na můj účet 99,- Kč :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2012 15:21 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Číža
Už jsem to upravil, ta aukce ja fakt úsměvná,...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2012 13:32 Muž Číža [4] - JeštěřiRe: Sewer
Jsem v práci na telefounu a neukazuje mi to možnost úpravy.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.05.2012 12:47 Muž Sewer [151] - Ještěři
Co všechno lidi dneska neprodávaj smich
...v odkazu "překáží" ta tečka na konci, umaž ji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2012 15:44 Žena Vini [34] - SavciRe: Juice
Tak alespoň že se u vás měla dobře :-) Mě jen štvou lidi který tohle dělaj, třeba neúmyslně, protože nevědi co to může mít za následky, ale stejně.. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2012 12:14 Muž Juice [0] - BezobratlíRe: Vini
Kopu rokov dozadu nám rodičia kúpili králika v domnienke že sa jedná o zakrslíka, nakoniec dorástla asi tak do dvojnásobnej velkosti ako králik ktorého má momentálne sestra. Už predtým ako dorástla do takej velkosti sme mali podozrenie že to bude nejaký kríženec (myslím že podla uší). Ale mali sme ju radi a nakoniec sa dožila myslím okolo 13 rokov..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 16:44 Muž khopikcopin [8] - Ještěři
palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2012 16:38 Žena Vini [34] - SavciRe: Lucifer
Hrozný tohle, ještě že jsem žádnej takovej zverák nepotkala - dost na tom když vidím ty křížený (a občas - bez urážky, dost ošklivý) králíky.. :-| je mi z toho na nic a kord když maj dohromady samce i samice..!! coze tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2012 08:15 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – chudák
hm chudák maj v tom zmatek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.05.2012 23:24 Žena Lucifer [22] - JeštěřiRe: khopikcopin
já jsem zas takhle viděla želvu s malou agamou na lignocelu (petcentrum anděl), bylo mi do breku, do měsíce ta agama zmizela, mám pocit, že spíš uhynula, protože ani předtím nebyla v dobré kondici :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 21:48 Žena TerkaS [12] - Ještěři
vubec neni zac :) a jeste jeden tip pridam, na jesteri zoo :)

www.terariumpraha.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 21:23 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: TerkaS
Díky Terko za info;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 20:46 Žena TerkaS [12] - Ještěři
casopis o teraristice :)

www.teramagazin.cz/

- tam si muzete prihlasit odber
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 20:16 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Lidi jsou blbci a to je takových zverimexů..plná prd..l. Bohužel :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2012 19:50 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – zverimex
nedávno jsem byl ve zverimexu a koukám na agamu kočičinskou která byla společně v teráriu s agamou vousatou (samozřejmě byli odělené ale jen něakou gumovou překážkou tak na to s udivem zírám a na vlhkoměr a u agami kočičinský která byla chudák stočená v misce s vodou a v malém prostoru vlhkoměr ukazoval 30 procent vlhkost a substrát suchej jak v poušti tak se jich zeptám o co se tady snažej a ona ta prodavačka říká že ta druhá prej potřebuje minimální vlhkost tak jsem jí řek že může té druhé alespon nqvlhčit substrát a ona na mne kouká a mlčí tak jsem bez pozdravu odešel a kouse kdál byl krámek se zahradnikými potřebami tak jsem tam za své peníze koupil malej rozprašovač donesl jsem jim to do zverimexu a říkám jí to jak pro blb* že do tejtý věcičky se dá voda a pek se mačká ta páčka a to stříká vodu ona na mne zase zírala a mlčela tak jsem řekl neni žač a nashcle. a odešel jsem. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 20:57 Muž khopikcopin [8] - Ještěři – souhlas
jj tak to jo Chudák agama tak kdyby to terárko položil na délku hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 20:18 Muž Sewer [151] - Ještěři
Super terárko pro chamíka ... ne pro Agamu :-(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 17:00 Žena Lucifer [22] - Ještěři
zvirata.bazos.cz/… - tak toto je ovšem síla, já nechápu, že v takovýchto podmínkách vůbec dokáže ještě přežít, žádné výhřevné místo, silně pochybuju o tom, že je tam UVB sad strašně smutný pohled toto...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2012 17:18 Muž Drahoš [3] - Ještěři – gekon vs kudlanka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.04.2012 18:46 Žena Vini [34] - SavciRe: fajfmen
Hele, zmlátit kocoura dokáže i můj Kex ikdyž je 2x menší než kocour a myslím, že když už to jednou dokázal tak mu to nebude dělat problém ani podruhé :-D Hmmm, zajímavá knížka, mohla bych se dozvědět něco nového :-) Jojo, to už tak bejvá - někteří blbci zkrátka nechápou že pokud nemají nastudovanou genetiku a zkříží dvě úplně odlišná a ještě hůř velikostně jiná plemena tak to může mít za následek geneticky mutační katastrofu. Chápu novošlechtění, kdy se předem vyberou plemena a ikdyž mají třeba velikostní rozdíl tak je to pořád o tom, že chovatel ví, co dělá. Tohle mi je jedno ale bezmyšlenkové přemýšlení typu "sprsknem a uvidíme" když člověk nikdy králíky neodchovával a o odchovech ani genetice králíka neví nic mi doslova leze krkem a je to jedna z mála věcí která mi opravdu hodně vadí. Lidé si neuvědomují že králíků je na světě dost i bez jejich pomoci a nevždy skončí doma v teple ale u haďáka v teru (to už ale nemíním probírat, protože i had se musí něčím nakrmit :-D). A přeci jen, když koupíš "zakrslého králíka" ve zverimexu za těch 500 tak ti vyroste stejně jako to krásný velký plemeno za 200 a ještě k tomu má díky hlupákům kteří jej namnožili genetický vady typu přerůstající zuby, dědičné nádory atd, popřípadě "ucho sem, ucho tam" :-| Fakt, už z nich nemůžu a nejde jen o králíky ale i třeba o psy. Když zkřížíš dogu a čivavu tak je to stejný jak když zkřížíš belgickýho obra se zakrslým zaječím (tj. nejmenší plemeno na světě). Co se ti asi tak narodí? velké houby, protože pokud je matka menší plemeno tak nejen že umže ona ale i mimina... rozzureny rozzureny rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2012 23:35 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Vini
I když by zmlátil toho kocoura? coze Nebyla by to polehčující okolnost? :-D

Ale teda fakt je, že jako kovaného králíčkáře (v první polovině osmdesátých let, coby prcka, mě k těmhle zvířátkům jak magnet přitáhla krásná knížka R. Adamse "Daleká cesta za domovem" pojednávající o partě mladých divokých králíků, kteří se vydali nazdařbůh ze své staré kolonie vytvořit si někde vlastní - a o dobrodružství samozřejmě nebyla nouze...). Okamžitě jsem si o nich nastudoval co šlo - např. že jsou to vpodstatě primitivní kopytníci (či alespoň mají společné přímé předky), že samičky dokáží reabsorbovat již vyvíjejícíse zárodky zpětně do těla, pokud není dlouhodobě vhodná situace pro přežití maličkých (u domestikovaných byla tato vlastnost potlačena umělým výběrem) atp. Momentálně pro mě novým poznatkům (např. Tebou udávané dvě dělohy) se ale nestíhám divit. Když si tak vzpomenu, jak mě soudružka učitelka zdupala za (rouhačské) tvrzení, že králík není hlodavec (o stupeň mi to zhoršilo výslednou známku z bižule :-D )...
Než jsem se ale takhle rozkecal - všimla sis taky, jakou sbírkou růstových vad jsou obvykle zverimexoví králíčci v ceně od pětikila výš, zatímco leckteří kotcoví (za dvacku mládě) jsou dokonalost sama, jenže je ještě před dosažením dospělosti umlátí a udělají na smetaně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2012 21:31 Žena Vini [34] - SavciRe: fajfmen
To by se nepraktikovalo ani v zahraničí, natožpak u nás kde má chov králíků dlouholetou tradici ;-) Za to všechno by měl takovou NEKLASIFIKACI a VÝLUKU zároveŇ že by ho posuzovatelé rovnou picli a stáhli z kůže :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2012 13:16 Muž Drahoš [3] - Ještěři – žába na lavičce
www.stream.cz/… nekupujte terária kupte žábě lavičku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2012 10:07 Muž Juice [0] - Bezobratlí

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [18] 20

Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 13161x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/453?od=851