Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2015 09:49 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
Díky Nadi, rád fotky prohlížím.:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.12.2015 20:22 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku Konečně jsem dala všechny fotky z Aquatera v Olomouci na mou prezentaci Lupenitky.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.12.2015 23:11 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku To nemá chybu :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.11.2015 12:34 Žena Nessy [124] - Ještěři – Když může být v kouli závojnatka...
Fotka k příspěvku Tak jsem si jí pořídila na agamu :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.11.2015 18:49 Muž Davii [2] - Bezobratlí, ještěři
Fotka k příspěvku Malý roztomilý prcek... Kdyby to šlo, hned bych si ho vzal domů :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2015 13:16 Žena Nadka [214] Re: Landvir
To jsem šla nakupovat,protože nosím foťák s sebou,tak jsem hned fotila.Bylo to úžasné,na každým stromku nebo keři byly takové pavučinky.Ale tento vyhrál. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.11.2015 11:50 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
To je nádhera potlesk
To máš udělaný umělý ne? :-D Opravdu krásný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2015 14:45 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku Taková krása po ránu. ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2015 06:48 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: fajfmen
To mně chlap sliboval, jaký jsou v Chorvatsku ohromný kudlanky, jak se poměju... A NIC! Neviděli jsme jedninou smich Ale za to spoustu jiných zvířátek, tak jsem mu to odpustila...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2015 10:35 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: fajfmen
Jojo na tu hlášku pamatuji. smich
Já mám na ty kudlanky vcelku štěstí a v Číně jich bylo požehnaně. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2015 23:02 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Landvir
To jsem si hned vzpoměl na hlášku z Kung-fu panda II. - "Našel bych si pěknou holku, vona by mi ukousla hlavu..." :-D
No já zatím jedinou kudlanku live viděl asi před deseti lety v jižní Francii, když jsem na čundru sbíral dříví na otop. Měla s bídou 4 cm. Předtím i potom jenom z obrázků... palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.10.2015 12:43 R Muž Landvir [231] - Ještěři – Kamoška z Číny
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2015 13:34 Muž alterationx [82]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2015 11:00 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: poltergeist
To mě o to víc mrzí - ta akce mě zaujala, ale byla jsem na dovolené :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2015 14:55 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: MomoMMC
Nádhera palec potlesk
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.10.2015 10:30 Muž MomoMMC [15] - Tachemis Scripta Scripta
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Na dnešnej rannej prechádzke lesom som natrafil na u nás v okolí inak vzácnosť v podobe Salamandry škvrnitej. Poslednú som vydel pred pätnástimi rokmi :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.10.2015 20:14 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dnes jsme se s kolegy z Herpetology.cz zúčastnili Dne domácích mazlíčků, kterou pořádala Praha 3. Myslíme si, že procento mladých teraristů se jistě o něco zvedne :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2015 20:26 Muž slavko [10] - JeštěřiRe: Nessy
Ospravedlňujem sa, nevhodne som zvolil citáciu, reagoval som najmä na označenie "opičiaci", ale to bol niekto iný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2015 13:55 Muž MomoMMC [15] - Tachemis Scripta ScriptaRe: Landvir
Landvir napsal: Ještě jedna samoobsluha.

A ja, ze preco sa ma kazdy pyta kedy zo svojich spravim polievku smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 21:20 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: slavko
Takže jako proto, že nepotřebuju vidět, jak někde jedí želvy, dávaj je živé do přívěšků apod., tak jsem špatná nebo co?! Copak tam k nim jezdím a buzeruju je za to?! Se zeptej Čechů, co byli třeba v S. Arábii, jestli nerespektovali jejich zvyky - jestli se líbali na veřejnosti nebo podobně. Já jsem sakra Češka, jsem tak vychovaná, tak se mi nemusí líbit každá zvrhlost jen proto, že to mají v nějaké echt vzdálené zemi ve zvyku! coze
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2015 16:31 Muž slavko [10] - JeštěřiRe: Nessy
Nessy napsala: No jejich zvyky a úžasné nápady ani nechci vidět ne
V poslednej dobe veľa počujem, ako musi prisťahovalci rešpektovať naše zvyklosti, a, i v tomto prípade, ja sa často pýtam, či my sme ochotní rešpektovať zvyklosti iných...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 09:50 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Pogona
Naprosto s tebou souhlasím a pokud tady nechceš umřít hlady, tak mně ani nic jiného nezbývá smich Ale řeknu vám, že vše je jakš takš chutný, ale brouky na grilu a smradlavé tofu fakt nedávám. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 09:16 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Landvir
Jiný kraj, jiný mrav. Tyhle želvy většinou chovají na farmách, kde jich mají habaděj, čili proti tomu nelze v podstatě nic namítat, když jim chutnají.... Pokud by se však jednalo o lov v přírodě a decimování jejich populace, pak to dobré není... Jsem "promovaný" kuchař a měl jsem možnost ochutnat žáby, hlemýždě, žraloka, krokodýly, klokana aj. a řeknu Vám, není nad hovězí steak na grilu :-D Pokud však šikmoočka ráda tohle, nic proti tomu nemám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2015 08:22 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Landvir
No jejich zvyky a úžasné nápady ani nechci vidět ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 02:25 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Landvir
Fotka k příspěvku Ještě jedna samoobsluha.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2015 02:23 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Fotka k příspěvku Zdravím kamarádi, jsem teď na měsíc pracovně v Číně a takový krásný želvičky oni tady žerou, opičáci jedni..a nejen želvy. :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2015 19:47 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Pogona
Včely jsou v pohodě - hodinu byl rachot jako když jedou tanky, to roj objevil tohle místo a začal se usazovat (já byl jen náhodou při tom a fotil), pak ale jako když utne a od té chvíle o nich skoro nevíš. Prostě tam jen bydlí, tu i tam se jich pár motá kolem, hledí si svého a nikoho neobtěžují... Sousedi u kterých se zabydlely by jim to možná mohli přes zimu i nějak šikovně skrz zeď napíchnout a vesele stáčet med... :-D

No a se sršni mám dobrou zkušenost - kdysi se nám v podkroví chajdy usadily vosy které odtamtud každého hnaly svinským krokem při nejmenším vyrušení, takže jsme do ní nemohli bez rizika vkročit, a sousedovi včelaři se nadto jeden úl tak nějak domrvil že jeho členky začaly být bez vyprovokování útočné, takže jít očesat jahody bylo o žihadlech hnedle od dvou taxonů. To ses bál vlézt na pozemek. No a pak se jednoho krásného dne do dřevníku nastěhovaly sršně a byl klid. Okamžitě komplet vymlátily vosí hnízdo a útočné včely se naší zahrádce začaly ze dne na den obloukem vyhýbat :-D . Tihle hromotluci (mohlo jich být stabilně okolo 20-ti) byli docela v pohodě, mě osobně přišli jako mírní brundibáři na které se akorát nesahá a tu i tam si některý probzučel okolo za svými věcmi... akorát od hnízda šel po nějaké době smrádek po hnijícím masu (naštěstí nepříliš silný) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2015 18:25 Žena Nadka [214] – Aquatera Ol12.9.2015
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zvu vás na mou prezentaci Lupenitky,kam jsem dala pár fotek z burzy.Přišlo méně prodejců,ale i tak bylo co vidět a co koupit.Jen rybičky jsem nestihla nafotit,protože jsem spěchala na vlak ( který v sobotu nejezdí,tak jsem čekala hodinu na nádraží... rozzureny )
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.09.2015 21:40 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci
Fotka k příspěvku Já dneska potkal ropuchu ukrytou pod kořenem :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2015 12:52 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Nadka
Nádherná palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.09.2015 21:06 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Na výletě v Hlubočkách u bobové dráhy jsem našla takovou krásnou tkaničku smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2015 13:30 Muž Střelec [74] - Ještěři – echt česká želva
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Echt česká želva s rodinkou - ze Škodovky :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.09.2015 09:02 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Pár fotek z Flory Olomouc.Želvy stále žijí se zubatým spolubydlícím bez úhony.Leguán dostal k terárku krásný výběh.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.07.2015 13:08 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku Momentálně jsou její pýchou čerství pískomilové, má je už léta avšak z každého vrhu má obrovskou radost :0)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2015 08:52 Žena Nadka [214] Re: Pogona
To je slepýš?Pěkný macínek.Dcerunka taky poporostla. palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.07.2015 07:57 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku Dcera se nam vrátila z procházky i s novým kamarádem ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2015 14:52 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
To teda pořádný.... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2015 13:52 Žena Nadka [214] Re: Landvir
Hovínko pro štěstí smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.06.2015 17:23 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Fotka k příspěvku Tak si tak sedím s Borou na balkóně na sluníčku, hraju poker na mobilu a takhle jsem dopadl... smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2015 20:06 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: fajfmen
Ty včely nezávidím, předloni se nám takto zabydlely pod krovy sršně cca 10metrů od oken do dětského pokojíčku a cca 5m od oken v obýváku. Inu zavolal jsem hasiče v domění, že mi pomohou...
Hasiči přijeli, koukli a odjeli, načež jsem se dověděl, že podobné roje odstraňují pouze v případě, že přímo ohrožují nečí zdraví ( tzn. úl mají někde přímo u vchodu či okna a ideálně ještě ve školce či škole, jinak že si musím zaplatit profi firmu.... super ta sranda mě pak stála několik tisícovek. Chjo :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.06.2015 21:32 Muž Felix [754] - Ještěři
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku První fotka: mládě obojkovky na chajdě (těsně před odjezdem domů jsem v těch místech hledal Adélku... mezi kořeny byla zašitá o cca metr vedle)
Druhá a třetí: třetí patro sousedního domu (z ulice výstavná secesní budova, do dvora ale totální ruina) - nastěhoval se tam včelí roj
Čtvrtá: Bochov (pár kiláků od hradu Andělská Hora a coby kamenem dohodil od pozdněgotické pevnůstky Hartenštejn) - hnízdící čáp na domu prarodičů mé paní :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2015 15:58 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Landvir
No to právě netuším, asi se prohrabal do sklepa...nicméně se mu podařilo vyškrábat 20 schodů ze sklepa a škrábat na dveře v přízemí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2015 20:35 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Pogona
Ten je prďáckej. :-D Jak se tam chudák dostal? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.06.2015 20:28 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Jdu si do sklepa pro brambory a kdo neťuká na dveře ze sklepa :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.06.2015 19:08 Muž VaJzi [64] - Bezobratlí
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 17:19 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: VaJzi
Díky moc kámo. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 15:57 Muž VaJzi [64] - BezobratlíRe: Landvir
Snad něco uvidíš na obrázku zde: i.idnes.cz/…
Používají se často ve zverimexech.
Posuvnou lištu přišroubuješ jedním až dvěma šroubky na hranu zadního skla. Poté na ní nasadíš zámeček a uzamkneš až na dorazu, kde se ti opře přední sklo.

...Tak nevím, jestli jsme ti to vysvětlil :) Ale do googlu si mezi obrázky zadej "zámek na terárko" a snad ti můj text lépe dojde ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 15:27 R Muž Landvir [231] - Ještěři – Zámeček
Ahoj lidičky, mám hloupej technickej dotaz...jak fungujou tyhle zámečky?
www.akva-exo.cz/…/

Jdou namontovat na klasický šoupací skla na terárko? A jak to vlastně funguje?..díky Jarda.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.05.2015 22:33 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: poltergeist
Nelétavýma muškama. Dávala jsem i čerstvé cvrčky, ale když tam zůstanou dýl, poměr sil se nebezpečně obrátí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2015 22:06 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníciRe: Nessy
ze zajímavosti. Čím je krmíš? :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 20

Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 13161x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/453?od=101