Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Identifikace pavouka

NápovědaFórum » Bezobratlí » Identifikace 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 24 Žádná další stránka   1  
Identifikace pavouka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2013 08:56 JoshK – Co je to za pavouka?
Fotka k příspěvku Dobrý den,doma jsem našel tohoto pavouka. Připadá mi,že je dost podobný na černou vdovu. Spíš samce (tělo cca do 1 cm). Nevíte někdo,co je to zač nebo jestli se jedná o typicky českého pavouka?
Bohužel ve sklenici zahynul, tak nevím jestli to neovlivní identifikaci...
Předem děkuji za příspěvky.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.06.2013 21:19 R Muž fajfmen @ [725] - JeštěřiRe: zajdanekj
Asi nějaký slíďák. Bez příručky na téma "naši pavouci" si ale netroufám cokoli určovat. Na území ČR se vyskytuje téměř tisícovka pavoučích druhů z různých rodů i čeledí (dokonce i tři příbuzní sklípkanů), čili - kdo se v tom má, sakra, vyznat? ;-)
Co se pro člověka významné toxicity týká, jediný takový druh je vzácná zápřednice která vypadá úplně jinak, takže neměj strach ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2013 08:10 zajdanekj - Ještěři – Identifikace pavouka...
Fotka k příspěvku Zdravím, včera jsem vyfotil tohoto pavouka a nějak nemůžu nikde najít, co je zač, zda je, či není nebezpečný....budete někdo vědět??

Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 23 ...... [24]

Zpět na obsah sekce Bezobratlí Přidat příspěvek • Zobrazeno 2562x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1214-identifikace-pavouka?od=1151