Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 19 Přejít na další stránku   1  
Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.04.2012 21:52 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Vini
Zaplať pánbu, že to není stylem: "náš Franta je borec! Má sice oříšek, dva podbradky, prosedlanej hřbet, štičí nos a spadlý ucho, ale zmlátil kocoura a na to že je jednokulčák zplodil haldu potomků..." Do chovu fakt supr geny smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2012 21:30 Žena Vini [34] - SavciRe: Drahoš
Jsem registorvaná :)
fajfmen: to ano, ale neznamená to, že se na to přestává dbát - naopak čeští chovatelé chtějí znát předky a tak chtějí znát mnohem více nežli pouze rodiče - jen když jdeš na výstavu tak ho tam nepotřebuješ ale je lepší když ho máš, abys věděl co je tvůj králík zač. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2012 21:05 Muž Drahoš [3] - Ještěři
Byly jste na výletě a mate spousty fotek a chcete se podělit o vaše dobrodružství tak se zaregistrujte tipynavylety.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2012 21:09 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Vini
Tak s těmi rodokmeny se fakt divím, ten systém měl svou nezpochybnitelnou hodnotu a na kvalitě profesionálních chovů to bylo znát. Škoda...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2012 19:21 Žena Vini [34] - SavciRe: fajfmen
Rozumím ti, byla ho velká škoda tak asi půjde chudák do guláše - nicméně když jsme posuzovali Nč tak jsem od začátku věděla, který z nich je nejlepší - nebo jsem si to alespoň myslela a co se nestalo, odpoledne po posuzování k němu přijdu a on má čestnou cenu :-D Byl to hrozně zvědavej chlapec a měl nádhernou srst. :) Jinak lejstro jako rodokmen dneska nemá v ČR žádnou cenu, dnes stačí když je králík tetovaný a už ti ho všude na výstavách uznají - je to hlavně z toho důvodu, že když si koupíš králíka v Německu tak tam k nim papíry kolikrát ani nedají, protože je zkrátka nevedou a tak maj štěstí že jsou velkej stát jinak by se jim to křížilo mezi sebou, když neznaj předky a to by se jim to celý zhroutilo. Jinak třísláci tam byli taky úžasní, dost mě uchvátili ale ten Vb (vídeňský bílý s 96 body) byl prostě vrcholovej modrookej méďa :-D Jinak zaječí jsou taky krásní, těžko uvěřit že jsou to obyčejní králíci protože se i jako zající chovají - jsou zvědaví, věčně panáčkují, pobíhají a patří mezi plachá a teritoriální plemena, takže prostě pravej králičí zajíc. :) Jinak já se po pár radách řídím stejně jako u psů pravidlem: čím větší, tím klidnější a pohodovější - nebo jsem to tak většinou viděla, mám jednu samici kterou by člověk šoupnul na guláš kdyby nebyla zakrslá za to jak je zlá :-D A když jsem takhle prohlížela velký samice na těch výstavách i jednu samici ve zverimexu (neprodejnou francouzskou beranici - místního mazlika) tak mi tak nějak došlo, že to asi bude pravda :-D Jinak pokud máš doma prostor, myslím si že pořízení králíka nic nebrání ;-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 18:03 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Vini
Hodně líbí palec . Ti třísloví byli fakt úžasní a NČ (novozélandský červený) jsou má srdeční záležitost (věčná škoda toho jinak pěkného samečka hned na začátku, že ho coby jednokulčáka museli nevyhnutelně vyřadit...)
Na vysvětlenou - Ještě za totáče jsem jako prcek přemluvil na výstavě drobného hospodářského zvířectva konané pod záštitou ČSCH svou babičku, aby mi koupila králíčka. Škemral jsem tak vytrvale, až jsme si domů odnesli mladinkou samičku NČ (bydlela pak samozřejmě volně v bytě a když se jí chtělo, chrněla se mnou v posteli) zakoupenou za tehdy astronomických 250 Kčs (běžná cena za králíka se tehdy pohybovala okolo 30 - 40 korun!), vybavenou hromadou důležitě se tvářících lejster a rodokmenem skoro stejně dlouhým, jako má např. kníže Schwartzenberg :-D
V té době věc nevídaná - králík byl všeobecně vnímán jen jako zdroj masa a kožek a že by ho někdo choval jako mazla hraničilo se sci-fi. Takže jsem s ní (jmenovala se Vilinka) byl při venčení za totálního exota.
Každopádně už nějakou dobu koketuji s myšlenkou pořídit naší malé králíčka a tohle mě zas trochu navnadilo. Protože nechci zakrslého ze zveráče, který má dlouhý pohodlný život téměř jistý, ale radši kotcového macka s vyhlídkou tak na čtyři pět měsíců výkrmu - a pak šumivka za uši :-O , je tenhle příspěvek pro mě posunem do správného směru palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 23:19 Žena Vini [34] - SavciRe: Pogona
Králik mi nikdy nevadil viď, takže nevidím důvod proč bych je po startu s chovem králíků měla přestat jíst :-D Sice mají zvláštní chuť a zrovna každý týden bych je jíst nemusela, ale tak jednou za půl roku mě to nezabije :-D Akorát na něj prostě musím mít chuť X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.04.2012 23:01 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Vini
Já zabíjel včera, zatím je naloženej na půdě v octu se zeleninou a už dnes vím, že zítra upečenej a se zelim, bude mít nejmíň 110 bodů :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 22:35 Žena Vini [34] - SavciRe: Pogona
Jak který, :-D Ty co maj pod 94 a jsou dostatečně velký tak klidně, ty co maj nad 93,5 těch by byla škoda :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.04.2012 22:30 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Vini
Pogona jen dodá,... že hezčí by byli na pekáči :-D :-D :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.04.2012 22:21 Žena Vini [34] - Savci
hototsky.rajce.idnes.cz/…/

Mohlo by se líbit ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 17:02 R Muž Landvir [231] - Ještěři
Suprový stránky Lucko, díky moc ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.04.2012 09:06 Žena Lucifer [22] - Ještěři – Teraristické burzy zahraničí
www.terraristik.com/… stačí zvolit měsíc nahoře v rozbalovacím menu a hned se ukáže jaká burza kde je :-) (hlavně zahraničí, německo, rakousko,...) považuju to za užitečné těm, co tam chtějí někdy vydat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2012 19:37 Žena Vini [34] - SavciRe: Lucifer
Mrknu na to, mě jen tak něco nerozhází :-D
Sewer: je to smutné, nedovedu si představit že by se Nagi něco takového přihodilo, už jsi Lojzu našel?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.03.2012 09:22 Žena Lucifer [22] - Ještěři
Fotka k příspěvku Taky přikládám něco k vnitřní stavbě Agam Vousatých (pouze pro silnější žaludky). Připadá mi to docela zajímavé, například žaludek je docela obrovský! coze
mrskingsbioweb.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.03.2012 08:08 Žena Lucifer [22] - Ještěři
Fotka k příspěvku Přikládám "blog" o Zak´n´Wheezie, dvouhlavé Vousatky, která žije a obě hlavy jsou samostatně funkční ano docela mě to zaujalo, že s tímto "handicapem" dokáže normálně žít :-)
www.beardeddragon.org/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2012 22:20 Muž Sewer [151] - Ještěři
Mě se Lojzíček taky zakousl sám do sebe... ne do ocasu, ale do těla, takže se po chvíli pustil. Naštěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2012 19:36 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Sewer
Takle umřel kámošovi had, kterej mu nedávno umřel na infekci..taky se zakousnul do ocasu:( Je to smutnej pohled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2012 00:06 Muž Sewer [151] - Ještěři
Fotka k příspěvku Chudák ... ale je to zvláštní.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2012 13:46 Muž Číža [4] - Ještěři
Zelvy v praci...ze by nejaky namlouvaci ritualek?Ooci ji snad vypichnout nechtel..:-D (nejlepe je to videt ke konci) youtu.be/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2012 20:04 Muž Evil [15] - Ještěři
já jsem četl že pro gekončíka nočního je nejlepší podestýlka pro kočky hned potom jsem stránku vypl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2012 17:54 Žena Vini [34] - SavciRe: Pogona
Také si myslím :( Zvíře má žít v kousku vlastní přírody a né na kočičí podestýlce
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.01.2012 22:57 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Evil
"Zdravotní problém" s hlavou má nespíš ten, co ji takhle chuděru chová,..... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2012 18:41 Muž Evil [15] - Ještěři
to mi taky došlo já myslel že má nějaký zdravotní problém smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2012 17:53 Žena Vini [34] - SavciRe: Evil
:-D Tys možná nepochopil podstatu obrázku..želva - žije v teráriu, které by mělo být co nejvíce uzpůsobeno jejím podmínkám ve volné přírodě. Namísto toho však běhá po čemsi co ani nevim co je, schovává se v boudě pro hlodavce ve tvaru psí boudy a jako misku na vodu a pití má plastové barevné misky pro psy..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2012 11:55 Muž Evil [15] - Ještěři
můžete mě poučit co tam je špatně v želvách se nevyznám stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2012 15:05 Žena Vini [34] - SavciRe: Pogona
www.mazlicci.cz/…
Koukej na tohle tone rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.01.2012 07:15 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Vini
Díky milé dámy za vysvětlení love mě to totiž někdy "hůře zapaluje" :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.01.2012 20:57 Žena Vini [34] - SavciRe: Pogona
Definitely how it wrote Verča, it was my reaction to ellipsees..:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 20:49 Žena Verčák [112] - JeštěřiRe: Pogona
já to možná understand : ) já možná přeložit ;-)

ellipsees chtěla reagovat na tvůj příspěvěk s křečkem a sýkorkou :-) větou která říká asi tohle: \"to je jako fakt křeček se sýkorkou v jedné kleci?\" a Vini na to reaguje trošku ironickou otázkou jestli snad v té kleci vidí slona no né? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 20:05 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Vini
Wow, what it does mean???? ne ( i don´t understand )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 15:06 Žena Vini [34] - Savci
ellipsees: vidíš tam snad slona? :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 19:42 Žena ellipsees [0] - JeštěřiRe: Pogona
to jako fakt křeček s pipkou? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 12:38 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Číža
Chudaci...vyzkum? Vzdyt to zni i cloveku zle... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2011 12:33 Muž Číža [4] - Ještěři
Vim ze to není moc k tera. tematu ale video je to proste uzasne...Diky bohu ze jsou takovy lide.
navratdoreality.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 17:15 Žena katsim [9] - Bezobratlí
Nám zrovna opadává ořech. Deset deka za 5 Kč. To víte...je krize... :-D smich :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 14:53 Muž halaly [25] - Ještěři – Ještěři
Jachacha, to je sranda :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 13:03 Žena Petra123 [18] - JeštěřiRe: jarmila58
Na kila to bude lepší. :-P:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 13:00 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Pogona
Kolik tech listu prodat? Nevim jestli si je uctovat na kusy nebo na kila?? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 21:36 Žena Narejka [0] - Hadi
Ty jo, tak já přihazuju zbytek kamínků, ze kterých jsem lepila pozadí do terária. Taky mi zbylo trošku silikonu a nějaká montážní pěna. Jo a starej šutr (trošku pokakanej, ale třeba se někomu bude hodit :-D)

Cena dohodou!!! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 20:35 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Ty listy chcu do tohoto torza terária, u jednoho známýho mám už zamluvenou odštíplou skleněnou desku, jako krycí sklo a pak už jen vysvětlit gekonům, že nesmí utéct levou stranou - protože tam žádní není smich

Jdu na půdu a vystavim na aukru půlu cihly, misku na vodu, která teče, list umělé rostliny a jiné potřebné věci
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 20:33 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 20:31 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Jirka
Špejle nechcu, ale kdybys měl oblázek tak do 5ti cm průměr dám za něj cokoli. A kdyby byl k tomu bílej, přidám i něco navrch :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 20:30 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Landvir
Listy jsou moje, jsem si řek první a už s nima počítám tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 20:27 Muž Jirka [45] - Ještěři
Nabízím bambusové špejle,vhodné do terária pro agamy a leguány,případně vodní želvy a větší ještěry.Výborná dekorace vhodná pro šplhání želv do výšek...Cena za kus 50 Kč..:-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 20:16 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: jarmila58
Koukam, ze je tu zajimava diskuze:-D Tak kdyz uz to tu resite, tak shanim listy z jablone:-D Nema nekdo? :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 19:50 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: jarmila58
Nabídni co máš a za jakou cenu, třeba se domluvíme smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 18:35 Žena jarmila58 [11] - HlodavciRe: Pogona
a co takhle listecek z nejake vetvicky??Za chvili jich bude nedostatek na stromech pri podzimu, tak do zasoby... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 18:05 R Muž Pogona [762] - JeštěřiRe: Jirka
Šak to neprodávám já ( na tom aukru ), jen kulím vždycky voči nad tím, co jsou lidi schopní prodávat. Čekám až se tam objeví třeba větvička z jabloňe o tu bych zájem měl :-D a velký
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 17:26 Muž Jirka [45] - JeštěřiRe: Pogona
Neni lepší zajít si do lesa?..:-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [19] 20

Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 13161x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/453-zajimave-odkazy-fotky-videa-a-zajimavosti?od=901