Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI

 

NápovědaFórum » Terária, vybavení, osvětlení,...  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Zajímavé odkazy, fotky, videa a ZAJÍMAVOSTI
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 23:10 Žena Nadka [214] Re: elegans1
Taky se mi líbí zdejší burzy,ale jarní bývají bohatší,ale i Flora bývá jarní nejpěknější. ;-) Z květnové burzy mám skoro 500 fotek. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.09.2014 22:02 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: elegans1
Jo jo. Průměrný bavorský měsíční plat je holt někde jinde než ten sudetský na naší straně hor :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 21:28 elegans1 Re: fajfmen
To máš samozřejmě pravdu.Na všech českých burzách se holt dražší zvířata moc neprodávají.Většinou je tam nikdo ani nevozí,stejně je nikdo nekoupí.Na západě je prostě jiná kupní síla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 21:18 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: elegans1
Asi tak před dvěma lety v nějakém podobném vláknu coby doplňující zmínku "přimalovanou" mezi řečí k tématu o které běželo. A vypíchl bych slůvko TUŠÍM že elegans1, protože to bylo podáno stylem jakým obvykle píšeš Ty. Nic víc X-)
A dovést si zvíře odněkud? O tom přece nebyla řeč - jeden můj kámoš si např. pro štěně buldočka s rodokmenem delším než mají Habsburkové zajel až do Mexika... tohle problém prostě není. To co se ale ZDE na burzách jako šlechtěné formy běžně prodává má do zmíněných obvykle dost daleko, se špičkovými jedinci daných "plemen" mají taková zvířátka společného jenom málo co ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 20:32 elegans1 Re: fajfmen
To jsem napsal kde?Možná by jsi se divil,co se tady všechno vozí.Jen většina mláďat se zase prodá venku,tady za ně nikdo ty peníze dát nechce.Předloni si známý z Hammu přivezl pogony za 1300 € kus.Není nejmenší problém si dovézt špičkové zvířata,prodejci je fuk,jestli jsi Čech nebo Ital.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 20:24 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Flutter
Zvíře co jsem viděl na těch stránkách (bohužel tisící kliknutí do odkazů z odkazů, takže si adresu nepamatuji) byl dospělý samec zelený jak rybníček Brčálník ;-) . Už tuším elegans1 zde před dlouhou dobou zmiňoval, že cokoli se vozí k nám jako šlechtěné formy jsou podřadné kusy za které by na západě nikdo nevyhodil ani pěťák, takže si nedělám iluze... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.09.2014 20:12 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Nadka
Zelenou formu jsem viděl jen na nějakém webu o šlechtěných, hlouběji jsem ale po ní nepátral. V módě jsou teď červená zvířata, čili jich bude na burzách nejvíc, prostě mě jen napadlo pozeptat se jestli jsi takové nezahlédla (já si návštěvy velkých burz už před lety zakázal, neb jsem tam byl schopný vyhodit výplatu - jako kdybys vypustila alkoholika do lihovaru po odchodu zaměstnanců :-D - prostě jsem se urval ze řetězu a dejme tomu za pavoučí mimino nějakého čupr druhu vyplázl bez mrknutí i tři hadry...) :-)
Mmch. ta zelená vousatka na kterou jsem při googlení natrefil byla fakt zelená. Prostě jako velký leg anebo kočinčina :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 17:14 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Nadka
No když je miluješ, tak do nich pojď :-P Čekají jen na tebe X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 15:52 elegans1 Re: Nadka
Burza pěkná.Jestli to pořadatel rozjede,jako to rozjel v Ostravě,tak se máte na co těšit.
Jen prezentace některých zvířat je děs.Třeba za ty cenchrie nacpané do jedné bedny by prodejce třeba v Hammu bez pardonu vyhodili a už by si tam ani neškrtnul.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 12:45 Muž Flutter [27] Re: Nadka
O zelených vousatkách jsem někde četl zrovna minulý týden a hlavní poznatek byl, že se zelená barva u všech během růstu ztratí.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 10:25 Žena Nadka [214] Re: Nessy
Dělala jsem si legraci,protože je strašně miluju.Taky jsem tě chtěla trochu podpíchnout,čekala jsem,jak zareaguješ-nezklamalas smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2014 07:23 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Nadka
Tak gumový, jo? smich No, mám jich doma devět. Včera se mi jednoho podařilo prodat. Snad to jistí burza, aby mi nezůstali hmm

Jo a jméno máš ob pár příspěvků pod sebou - pagekoni to jsou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 23:09 Žena Nadka [214] Re: maty
Fotka k příspěvku Dá se říct,že některé tu kresbu do zelena mají.Nad těmi jsem taky chvilku stála.Přemýšlela jsem,jaké bych si vybrala,kdybych si chtěla koupit. :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 22:41 Muž maty [15] - Ještěři
já jsem ještě také neviděl nikdy ,,zelenou" vousatku spíš žluté nebo červené :-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 22:27 Žena Nadka [214] Re: fajfmen
Abych se ti přiznala,já jsem se zrovna spíš dívala po těch červenějších.Jsou tam někde na fotkách do zelena?Ještě má být Aquatera 22.11.(akorát na moje narozeniny ),tak bych se zaměřila na zelené.Většinou burzu prolítnu s foťákem a valím na vlak,abych stihla dodělat oběd.Burzu projíždím pak na fotkách.Zároveň se tam nemůžu dlouho pohybovat,protože bych neodolala pořídila si dalšího tvorečka.Jak vidím ty lepivý jako gumový potvúrky,co se daří odchovávat Nessy,hned bych si trojku pořídila ( moc se omlouvám za ten popis,ale zrovna mi vypadlo,jak se jmenují,ale jsou šíleně rozkošní ) stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 21:42 Muž Felix [754] - JeštěřiRe: Nadka
Nevíš náhodou kde by se dala sehnat taková ta zelená vousatka? Nějakou chovatelskou formu bych docela rád prubnul, jen musí být taková, které nebude odlišnost na škodu - mrkvovitě zářícího ještěra bych sice narozdíl od Alice a Týnky v záhoncích na chajdě snadno našel, draví ptáci (káně) hnízdící nám léta na dubu by si jich ale jistě všimli dřív ;-)
"Divokých" si buď nevšímají nebo je doposud nezaznamenali (s hlínou a šutry dokáží splynout jako ninja s půlnoční temnotou), zelené zvíře by splývalo s listovím... červená a tomu podobně ovšem září do okolí jako velký terč... a přímo si tím koleduje o sežrání ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2014 21:34 Muž maty [15] - Ještěři
gratuluju :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.09.2014 18:43 Žena Nessy [124] - Ještěři
Fotka k příspěvku Tak to je vtipné... Dneska koukám do terárka k pagekonům a tam vidím malinkého prcka, tipuji zrovna vylýhlého. Vůbec nevím, kam se to těm potvůrkám podařilo schovat, že to vajíčko přežilo a on se vylíhl... coze
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2014 14:35 Žena Nadka [214] Re: Landvir
Jsem ráda,že se můžu podělit o fotky a dojmy.Že mi to neleží jen tak v počítači :) Fotky už jsou stažené v mé prezentaci Lupenitky.Teď jsem to dopotila. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2014 19:34 R Muž Landvir [231] - JeštěřiRe: Nadka
Diky moc Nadko love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2014 09:55 Muž spajk17 [3] - gekončík noční
Fotka k příspěvku ten hezky kouká :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.09.2014 23:24 Žena Nadka [214] Re: Nadka
Fotka k příspěvku Ještě druhá strana.Pokud by to vadilo tady na foru,dala bych to do své prezentace.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.09.2014 23:21 Žena Nadka [214] Re: Nadka
Fotka k příspěvku Ještě jsem tam našla letáček.Nevím,jestli to znáte.Myslím,že by se to mohlo hodit.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.09.2014 23:16 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku Opět vizitky,asi budou některé stejné.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.09.2014 21:13 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku Mám 259 fotek z Aquatera Olomouc.Jak je proberu,dám je zase do prezentace Lupenitky.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.09.2014 14:28 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku To už je mimo moje chápání.Jak vzniklo ze zelené housenky toto umělecké dílo?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.09.2014 21:19 Muž poltergeist [183] - pavouci, štíři, ještěři, obojživelníci
Pár fotek, co jsme našli v Chorvatsku. Letos jsme hledali želvy úplně marně ani jeden kousek, což nás dost mrzí. Z hadů jen ocásky nebo v podobě záložky do knížky na silnici.

www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.09.2014 14:11 Žena Nadka [214] Re: Nadka
Fotka k příspěvku Druhá už taky visí. :-D Foceno přes sklo asi 25 let starého akvárka. ;-) Ještě jsem si vzpomněla-konečný počet čápů jsem zjistila v sousední obci,tam jich napočítali 22. palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.09.2014 14:06 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku Tak už začíná kuklení ( nevím,jak je to odborně ).Všimněte si toho vlákýnka,jak se jistí,v pase.. :-D :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2014 17:37 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Nadka
Ta housenka je nádherná! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2014 23:06 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku Na zahradě jsem dnes viděla nádhernou pavučinku,na slunku měla duhové kuličky rosy,bohužel jsem ze skoro 50ti fotek nenašla jedinou,která by zaznamenala tu nádheru.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2014 22:56 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku jako každý rok mám housenky otakárka fenyklového.Dcera vytrhávala mrkev a našla dvě.Nechávám je zakuklit a po vylíhnutí je pak pouštím.Teď jsem si ale uvědomila,když je nechám doma v teple,můžou se vylíhnout uprostřed zimy.Asi je budu muset dát na půdu,kde zimuju kvítka.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.09.2014 10:15 Muž Střelec [74] - Ještěři – náhodný "úlovek"
Fotka k příspěvku V neděli po jedné hodině jsem se v Janovicích nesl na nádraží a na jednom mostku mi zapózovala ještěrka...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.09.2014 18:24 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku Nedalo mi to a musel jsem tuhle fotku nahrát, omlouvám se za kvalitu, je to focené starým mobilem :-) Ta naše příroda je prostě fantastická, tuhle bezva pavučinu jsem našel včera na houbách ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2014 07:38 Muž Střelec [74] - Ještěři – chudák želva
www.denik.cz/…

Žije v tý končině nějaká policajtožravá mutace? Že v severní Americe byly postrachem indiánů přerostlý kajmanky supí jsem četl, ale co to mohlo být v Africe?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.09.2014 16:11 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku A z moře na nás útočilo toto :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.09.2014 16:09 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku Pod apartmánem pak bydlely tyto fešandy :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.09.2014 16:05 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.09.2014 16:05 R Muž Pogona [762] - Ještěři
Fotka k příspěvku To s námi letos v Chorvatsku bydlela v apartmánu rodinka Gekonů :-D
Hlavně žena měla radost, když na ní tu a tam vyskočili z prádla :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.09.2014 15:44 Muž VVV [21] - ŽelvyRe: VVV
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.09.2014 15:43 Muž VVV [21] - Želvy
Fotka k příspěvku Fotky focené ze šlapadla na Krétě.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2014 23:02 Žena Nadka [214] Re: Nadka
Fotka k příspěvku Něco pro želvičkáře..želva Catyna
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2014 22:59 Žena Nadka [214]
Fotka k příspěvku A je tu konec léta,byli jsme na Helfštýně....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2014 23:58 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Landvir
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.08.2014 21:21 R Muž Landvir [231] - Ještěři – Teta
Fotka k příspěvku Ahoj kolegové, moc to sem nepatří, ale tuhle momentku jsem fakt musel:-D
Jsem to ja s nějakou tetou v Mikulově, jestli pamatujete na Bohuše z filmu Kurva hoši.... smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.08.2014 09:40 Muž vitas [27] - Ještěři
Fotka k příspěvku Jedna zajímavá zkušenost od Rudého moře. NE každá mušle co najdete v moři a vypadá jako prázdná, je prázdná. :-) Tohle jsem našel při potápění a prinesl na stůl. Za chvíli z toho zacly lézt tyhle chlupatý nohy. Byl to docela šok. smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.08.2014 21:11 Žena Nessy [124] - Ještěři – Kudlanka vegetariánka
Fotka k příspěvku Když jsem to někde viděla, musela jsem to zkusit palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2014 21:01 Žena Nadka [214] Re: Nessy
Přiznám se,že můj chlap nesnášel odjakživa hady a podobné tvory,na všechno si musel se mnou zvyknout.Myši,hmyzáky to už nějak bere i leguána,když ho nemá u sebe,ale hady ho nenaučím.Dobrá věc je,že je nezabíjí,bere je jako nutné zlo. :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2014 13:44 Žena Nessy [124] - JeštěřiRe: Nadka
Já vůbec nechápu ty dnešní chlapy - kdy se to tak otočilo? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2014 13:22 Muž VaJzi [64] - BezobratlíRe: VVV
Je fajn, že si dokážeš přiznat chybu a ještě jí zveřejnit (a poučit se z ní) palec Babička s tebou musela mít fůru trpělivosti... :-)
Reklama

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 20

Zpět na obsah sekce Terária, vybavení, osvětlení,... • Zobrazeno 13161x

© TERARKA.NET - https://terarka.net/forum/453-zajimave-odkazy-fotky-videa-a-zajimavosti?od=301