Přihlaste se a využijte web naplno TERARKA.NET »

Agama vousatá

 

NápovědaFórum » Ještěři  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 38 Přejít na další stránku   1  
Agama vousatá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2012 13:48 elegans1 Re: Karolína
Na ifauna.cz najdeš několik chovatelů cvrčků,jeden tam je i z Ostravy.Litr dospělých tě vyjde na cca 250 Kč+stovka poštovné.Kupovat je po krabičkách v obchodě je nesmysl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2012 12:38 Karolína
Tak vy jste mi předtím řekli, že ji mám krmit tak dlouho, dokud nepřestane žrát. Benjík je velký 26 cm (celý). Sežere jich denně cca 20- celá krabička...Zelené mu taky dávám, nic nechce, kromě led. salátu. To sní i 10 lístků...Jsem z Orlové.Podala jsem všude možně inzeráty, že sháním chovatele, a 2 týdny a nic...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 19:03 R Muž Pogona [755] - JeštěřiRe: Karolína
Jak je velký? Nebude spíš lepší mu potravu zredukovat, moje děti by denně taky snědly 20 pytlíků s bonbóny za 300Kč, když bych jim je dal,.....
Určitě agamě krmení zredukuj a doplň o "zelené" - ideální je čínské zelí, mrkev,..... Každopádně ji tolik nekrm - bude obézní. ;-)
Ony jsou to "popelnice" a dokud jim budeš dávat, budou žrát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 18:54 Muž honzap92 [4] - JeštěřiRe: Karolína
Co třeba zkusit jiný druh švábů např. shelfordella tartara nebo blaptica dubia chov nění náročný a při splnění podmínek se i dobře množí a určitě se to vyplatí. Nemá cenu kupovat předražený hmyz v petschopech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 18:52 Žena Verčák [111] - JeštěřiRe: Karolína
od kud jsi?:-) určitě někde v okollí je nějaký chovatel co prodává cvrčky za mnohem levnější peníz než ve zverimexu :-)
Kolik cvrčků je v tom balíčku? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 18:47 Karolína - Ještěři
Zdravím, už nevíme co máme dělat... Náš vousáč sežere 1 balíček denně (mimochodem 1 balíček- 55 kč)Takže platíme mailant. Má teprve 4 měsíce, co budeme dělat až bude dospělí, to těch krabiček sní 5?! Chov cvrčků jsem zkoušela, nic... :-( A švábi se taky nevyplatí, sice sní jen tak 3 denně, ale ve zverimexech jsem viděla krabičku se dvěma švábi za 50 kč. A ten náš malej je ješte nesní, jsou na něj moc velcí. Poraďte prosím, neexistuje nějaký hmyz, který se dá chovat jednoduše i pro úplné začátečníky? Děkuji, K. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 16:36 Žena Verčák [111] - JeštěřiRe: HammerJoe
děkuji :-) no jelikož ted jedu na 3 dny pryč a u druhého terárka nemám časovač tak je dám do společného a jak přijedu a bude ještě furt hrabat tak je oddělím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 14:53 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Verčák
Ne nemusí pryč a ty máš to terárko přes dva metry,takže tam by neměl být problém,ale na druhou stranu je to lepší. Ona taky ale může dělat zkušební nory třeba týden dopředu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 14:10 Žena Verčák [111] - Ještěři
Tak tam má dvě kladiště.. a ona hrabe všude kolem ... asi se jí nelíbí... mám ještě hodně blbý dotaz.. může samec zůstat v terárku nebo musí pryč? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 12:58 Žena Verčák [111] - JeštěřiRe: HammerJoe
díky :) no udělám ty kladiště prostě dvě a uvidím :) já si stejně myslím že ji jenom hráblo a vůbec v sobě vajíčka nemá :) ale pro jistotu : )
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 12:41 Muž HammerJoe [93] - JeštěřiRe: Verčák
problém je v tom, že ona teď hrabe uplně na opačném knci terárka.. u jeskyně se vůbec nevyskytuje...

Mě taky většina agam hrabe a následně klade kousek od světel a né naučně ve studenějším koutku....Ona si to nakonec vyklade tam kde bude chtít...i kdyby si jí tam dala tři kladiště do různých částí terária tak se ti třeba stejně vyklade mimo ty předem připravená kladiště(stalo se mi)...a kor jestli je to prvnička.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2012 12:12 Žena Verčák [111] - JeštěřiRe: Pogona
Fotka k příspěvku Děkuji děkuji děkuji.. zkusím teda dát kladiště do nejtmavějšího koutu tj do "jeskyně" problém je v tom, že ona teď hrabe uplně na opačném knci terárka.. u jeskyně se vůbec nevyskytuje... tam kde ted hrabe je kolem 30 -35 stupnů.... jeskyně je o pokojové teplotě :-) přidávám fotku.. modře je vyznačeno kam bych dala kladiště já, červeně kde hrabe agama (myšleno za kořenem) :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 22:31 R Muž fajfmen [728] - JeštěřiRe: Verčák
Pogonova odpověď je naprosto vyčerpávající. Není co dodat palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.12.2012 22:14 R Muž Pogona [755] - JeštěřiRe: Verčák
Kladiště - vlhký koutek - udělej co možná nejdál od světel, zkus vytvořit nějakou skalku, nebo klidně krabici od bot napůl zapuštěnou do písku, hlavně ať má agama klid a přítmí, písku se neboj i půl metrovou vrstvu vyhrabe kladící samice až na dno :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 22:10 Žena Verčák [111] - JeštěřiRe: fajfmen
Děkuji :-) kladiště teda vyrobím tak, že tam dám \"vlhký koutek\".. ? mám ho dát tam, kde teď hrabe? : )může tam být vlhký písek nebo tam musí být něco jiného vlhkého? ;-) děkuji : )
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.12.2012 21:33 R Muž fajfmen [728] - JeštěřiRe: Martina
Jak kolega nastínil, je to vždy o individuálním výběru. Ti ještěři jsou vybaveni instinkty starými miliony let a jednají podle nich, cítí-li potřebu si něco doplnit.
Jeden z našich ještěrů např. téměř nejí čerstvé listí, na které se ostatní lačně vrhají. On vždy počká až zbytky z něj seschnou jako seno - a teprv pak si na tom jde pochutnávat. Dokud jsem nesežrané zbytky zeleného okamžitě odstraňoval, trpěl průjmy. Něco v jeho střevech prostě nefunguje tak jak má, prostinké proschnutí potravy ho ale zažívacích problémů zbavilo a od té doby kypí zdravím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 20:40 Martina - JeštěřiRe: Pogona
Děkuji moc za radu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 19:12 R Muž Pogona [755] - JeštěřiRe: Martina
Vitamíny ze "zeleného" krmení pro ně až tak důležité nejsou, mají-li dobré UVB záření a přísun minerálo-vitaminových směsí ( NutriMix,apod. ). Bez "zeleného" se obejdou i úplně - některé z mých agam je odmítají úplně a není to problém, hlavní složka potravy je hmyz. Je to jako u lidí, jednomu chutná sladké, jiný by se nedotkl masa,...... Pokud to Tvá agama odmítá, nic si z toho nedělej, občas jí to zkus nabídnout a časem uvidíš ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 18:49 Dannie - JeštěřiRe: PavelPavel
a co třeba počkat a ne hned útočit a nadávat, opravdu tu nikoho neplatí za to aby ihned odpovídal, tohle není call centrum u čezu rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 17:22 Martina - Ještěři
Měla bych dotaz...... jak mám nučit agamy jíst zeleninu a ovoce , vždy jim dám do teraria misky a oni se na to jen podivají a odejdou pryč.... a vitamíny přece se zeleniny a ovoce potřebuji..... Děkuji za odpověd
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 16:48 R Muž Pogona [755] - JeštěřiRe: PavelPavel
Když budu odpovídat za sebe, pak, bohužel nemám čas tři hodiny denně sedět u PC a odpovídat hned a na vše. Pokud je to v mých silách, snažím se poradit - odpovědět každému.
Pravda, někdy ( to teď není Tvůj případ ) jsou otázky typu : "Jakou má mít teplotu pod žárovkou..." spíš způsobeny leností tazatele prohledat vlákna či internet,.... a za dva, tři roky, co zde funguji jako autor, mě na ně opravdu omrzelo dokolo odpovídat.

Jindy je někdo rychlejší a dobře poradí, to se pak do sikuze nepřidávám, neb je to zbytečné.

Jinady nedovedu poradit a než bych psal bláboly, dané diskuze se jednoduše neúčastním.

Jelikož mám práci na 2 směny, 3 děti, starý barák, kolem něj spoustu práce a další spoustu zvířat ( nejen terarijních ), občas mi nějaká diskuze či vlákno ujede a nestihnu odpovědět či se zpozdím ( i o týden, dva ) - to snad není hřích.

Pokud je to akutní, můžeš poslat ( nejen mě ) osobní vzkaz, dostávám jich poměrně dost a mnozí z Vás vědí, že na každý odpovím, samozřejmě někdy za den,
jindy za 4, to, jak jsem zmiňoval neovlivním a záleží to u mě na mnoha faktorech.

Tvůj původní dotaz zněl, proč zavírá očka - odpověděl jsem, že to nic není, pokud oko není nateklé, což jsi nezmiňoval, dlěá to 90% agam a je to OK. Nevím co víc jsi chtěl slyšet.
Na můj dotaz kde je výhřevná žárovka jsi odpověděl, takže opět nevím na co jsem měl reagovat. Takže nevím, kde hledáš problém.

Diskuze je velmi jednoduchá OTÁZKA - ODPOVĚĎ, já si celé vlákno prošel znovu a problém nevidím.
Např uživatelka Martina se zeptala, zda má správně UVB odpesal jsem, ať jej popustí níže, že je vysoko a už se neozvala,.... odpověď jí stačila,....

PS : klidně "rýpej" ale i kdyby jsi v diskuzích popisoval své terárko 100krát, nebude si to nikdo pamatovat - je tu spousta vláken, tazatelů, prezentací,....
Nemáme v hlavách počítače.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 15:15 PavelPavel - JeštěřiRe: Dannie
Dannie napsala: To že zavírá oko není způsobeno tím že by chyběl výhřevný zdroj, to se Pogona spíš radši zeptal když ho na fotce nevidělNerad rypam,ale na tohle musim 3x jsem tu popisoval sve terako a je tu i fotka tudiz kdyby opravdu se nekdo zabyval dotazy poctive a ne strilel od boku videl by ze vyhrevne misto ma a nemusel by se ptat.Vazim si zdejsich chovatelu a jejich rad,ale pokud sem dam fotku kde je videt jak vyhrevne misto tak i zbytek,popisu cele terarko vcetne zarovek a zdroju pride me trosku divne ze se me opet nekdo na to pta.Tudiz bud se o muj problem nezajimal a odpovida od boku abych dal pokoj nebo nevim.To jen na okraj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 15:11 PavelPavel - Ještěři
Pak tedy vsichni prominte,ze jsem kdy otravoval.Ja si myslel ze tu zkusenejsi radi zacatecnikum aby se vyvarovali chyb a delaji to z lasky ke zviratum.Ja myslel,ze prave tyhle fora jsou k tomu urcena pomahat vyvarovat se chyb.Pokud budu zvire pestovat stylem pokus omyl no to budou mit ze me radost.Nepisu zde ze bych byl nejaky grafoman,nejdriv jsem vse poctive precet,i na jinych forech a verte ja bych strasne rad cerpal z dostupnych info a neptal se lec to nejde jelikoz jsou zde neustale rozpory.Uvedu priklad.Napsal jsem ze mam lokalne pres 30 stupnu a v rohu pod 30 (cca 28)pod lampou pres 50 uz to nevim presne,bylo me odpovedeno,ze 31 a vice je moc a mohli by se prehrat,ale v zapeti najdu odpoved na podobny dotaz kde dotycnemu radi,uz si videl jesterku z pouste aby se prehrala pres 30 je fajn snesou i vic.Tak ted tapu,mam mit pres 30 nebo ne a takovych protikladu jen v tomto vlaknu najdu nejmene 10.Tak me tedy rekni,ceho se mam drzet,aby tu za mesic nepsal ze me bohuzel chciply.Pokud se nebudu ptat jednoho dne k tomu mozna dojde.Pokud se budu ptat stejne tu budu vsem na obtiz.Nu nic nebudu prudit jdu louskat zahranicni fora pres google prekladac. ahoj ahoj ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 13:19 Muž vitas [27] - Ještěři
Jinak odpovídat na tomhle fóru není povinností, je to dobrá vůle těch co se tady snaží poradit ostatním ve svém volném čase, tudíž by neuškodila trocha vděčnosti a ne si tady stěžovat, že si tě nevšímáme. Kupodivu lidé co tady radí mají opravdu i svůj život a nesedí jenom u pc a nečekají až jim napíšeš.

Do kamene vytesat ...

Sorry za OT :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.12.2012 07:46 Dannie - JeštěřiRe: PavelPavel
To že zavírá oko není způsobeno tím že by chyběl výhřevný zdroj, to se Pogona spíš radši zeptal když ho na fotce neviděl jelikož by jim chyběl, pokud oko vypadá zdravě, tak je to opravdu nejspíš způsobeno tím že jednoduše odpočívají, či se jim do oka dostalo zrnko písku, s čímž by si oko mělo samo poradit. To že si drbou tlamičku o hrubý povrch může být způsobeno tím že jde do svleku. Jinak odpovídat na tomhle fóru není povinností, je to dobrá vůle těch co se tady snaží poradit ostatním ve svém volném čase, tudíž by neuškodila trocha vděčnosti a ne si tady stěžovat, že si tě nevšímáme. Kupodivu lidé co tady radí mají opravdu i svůj život a nesedí jenom u pc a nečekají až jim napíšeš.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2012 07:16 PavelPavel - Ještěři – Agama vousata
Koukam me uz nikdo neodpovi,Pogona tady psal ze asi nemam tepelny zdroj proto se tak deje.Ja dolozil fotkou,ze mam a tim to umlklo.Vsim jsem si ze tady poradite jednou,dvakrat pak uz je ticho.Napiste rovnou,nebavi nas to neptej se porad na neco a je klid.Proc tu nekdo odpovida otazkou,kdyz evidentne chybi chut opet reagovat.Radite cist,hm ja cet vse co je psano a lisi se to tak diametralne,ze vazne nevim co si myslet.Ale asi tu plati 3x a dost jelikoz s castymi dotazy opada chut odpovidat.No a pokud nekomu ty dotazy pridou zbytecne,nebo infantilni,staci napsat neotravuj,taky odpoved ne.Nereagovat je neslusne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 21:35 R Muž fajfmen [728] - JeštěřiRe: Verčák
Patrně chce snášet vejce a tak hledá vhodné místo. Někdy kladou dokonce i neoplozené samice. Na oplodněných někdy graviditu poznáš, jindy ne. Než naše Beruška (není to sice vousatka, jako analogie se to ale dá použít) nakladla čtyři vajíčka, nakynula jako balón. U nebožky Agátky (což vousatka prozměnu byla) jsem ale 31 (!) vajec v jejím bříšku nezaznamenal dřív, než jsem je objevil za zadní stěnou akvárka a jindy zase dvacítku vajec ve květináči difenbachie jen dík rozházené hlíně okolo...

Nabídni ještěrce vhodné kladiště, tím nic nezkazíš. Možná hrabe jen proto že ji to baví, možná ale hrozí zadržení snůšky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 18:32 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – jjj
promin
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 18:07 Žena Verčák [111] - JeštěřiRe: michalsisi
já bych prosila místo tvojich nesmyslných poznámek Míšo nějaké normální kloudné informace....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 17:27 R Muž Landvir [203] - JeštěřiRe: michalsisi
Cože? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -4   18.12.2012 17:05 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – asi jo
myslim si že je podle toho kolik jí je ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 16:46 Žena Verčák [111] - JeštěřiRe: Verčák
Tak už hrabe snad na dalších 3 místech... :-) a je oproti předešlým dnům strašně aktivní furt nějak běhá skáče a hrabe.. :-D je toto normální? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 16:08 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – hmmmmmmmmmm
to mí se to taky stalo ale uš jí to přešlo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 16:01 Žena Verčák [111] - Ještěři
Fotka k příspěvku ahoj :-)
tak mám pocit že se mi zbláznila samice.... od včererjška nechce žrát a neustále hrabe na jednom místě.. myslím že se mi za chvíli prohrabe až do skříně ja které terárko stojí... teď k první odpovědi co vás napadne - gravidita - mám jí od 17. 11 2012 poprvé pářit ty dva jsem viděla 20. 11 2012.. navíc od pohledu za tu dobu vůbec nepřibrala.. ano je možé že by se k nám dostala už gravidní, ale to si nemyslím.. nemá nějak extrémně rozšířené bříško ani nic... vajíčka nejsou ani viditelné ani hmatatelné. Navíc hrabe snad na tom nejteplejším místě co v terárku je (myšleno na zemi) přímo pod žárovkou.. předevčírem jsem to měřila a bylo tam 45° co jsem četla tak kladiště se má umisťovat do chladnější nebo středně teplé oblasti terárka (kolem 28°C) má být vlhké a nejlépe v rohu... Nic z toho to místo kde ona hrabe nesplňuje.. tak já nevím co ji hráblo nebo co? :-D
přidávám fotku :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 19:06 PavelPavel - Ještěři
Fotka k příspěvku Tady je pohled na cely terarko.Jinak jsem si vsim ze si jako by drbaji tlamicky o hruby povrch 3d steny to je kvuli svleku??
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 19:03 PavelPavel - Ještěři
Fotka k příspěvku Kdepak maji tam i vyhrevnou v rohu a pod ni kamen a na nem 50-55 jak kdy,ve zbytku je 30 a dole je misto kde je 26.Vcera treba cely den pod zarivku nesli byli porad na kameni a dneska vetsinou zarivka a obcas kamen.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 18:59 R Muž Pogona [755] - JeštěřiRe: PavelPavel
A kde mají výhřevné žárovky coze právě proto, že nejspíš visí někde hodně vysoko, snaží se nalapat aspoň trošky tepla z trubice,....
Tepelné žírovky by měly být poblíž zdroje UVB a pod nimi MINIMÁLNĚ 45C ( ideálně 60C )...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 18:58 PavelPavel - Ještěři
Fotka k příspěvku No zdroj UV jsem udelal mobilni takze ho vzdy prizpusobim potrebam viz foto muzu ho dle libosti tahat nahoru a dolu.Pokud se vyhrivaji maji to i 2 cm nad hlavou.Tady jsou tri lumpove.Jeste dodam rano jsem nasel v terarku asi 8 kousku trusu,po prichodu z prace zase par sisek a ted opet mam pocit ze jim tam musi chodit nejaky stado,jelikoz jestli je to od nich nechapu co kde kdy snedli.A ten smrad boze to je sila. smich smich smich smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 18:54 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – heská
moc pekna vousatka :-) Pokud nema jine problemy a je aktivni, tak myslim ze to bude v pohode. Mozna to ma jen podrazdene napr. zrnkem pisku...? Jake ma podminky, osvetleni/jaky zdroj UV a jak daleko?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 18:48 R Muž Pogona [755] - JeštěřiRe: PavelPavel
To dělají, prostě odpočívají ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2012 18:14 PavelPavel - Ještěři – Agama vousata
Fotka k příspěvku Ta moje nejmensi ma porad zavrene jedno oko,ale pokud se priblizm at s fotakem nebo jinak okamzite ho otevre,jak se vzdalim opet ho zavre a ma ho treba hodinu zavreny.Ani nejde vyfotit s tim zavrenym jelikoz to porad bojkotuje.Znamena to neco nebo to proste dela jen tak.Tady je fotka s otevrenym okem a neni v nem videt zadna nakaza nebo neco podobnyho.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 17:20 R Muž Pogona [755] - JeštěřiRe: Martina
UVB zářením z těchto žářivek se zvíře nemůže nijak předávkovat, neboj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 16:19 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – jjjjj
nemáš zač
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 16:15 Martina - Ještěři
:-) :-) :-) děkuji
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 16:04 Muž michalsisi [-6] - Ještěři – ja taky
doufám že se ti to povede :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 15:41 Martina - Ještěři
děkuji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 15:37 Muž Matewoo [5] - JeštěřiRe: Martina
ok :-) tak hodně zdaru v chovu !!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 14:59 Martina - Ještěři
Ja studovala , ale nic takového jsem nikde nenašla a radši jsem se na to chtěla zeptat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 14:54 Muž Matewoo [5] - JeštěřiRe: Martina
nené, to určitě nehrozí :-) ale než si člověk vůbec pořídí zvíře, je dobrý si plno věcí nejdřív prostudovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 14:27 Martina - Ještěři
Třeba předávkováním toho uvb zaření .... omlouvám se jestly píšu blbost , ale ja mam teprve ty agamy druhý den :-)
Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [38] ...... 72 73

Zpět na obsah sekce Ještěři Přidat příspěvek • Zobrazeno 15169x

© TERARKA.NET - http://terarka.net/forum/1036-agama-vousata?od=1851